| Andreea077 a întrebat:

Bună, fratele meu termina acum clasa a 8 a anul asta și ar vrea niște motto-uri pentru albumul de clasa 8 a și nu știe ce sa scrie, ma puteți ajuta?

1 răspuns:
| elemonis a răspuns:

Buna.
Uite aici cateva motto-uri pe care le-am gasit:

Viata este ca ora de matematica in care inmultesti si imparti, scazi si aduni, iar la un moment dat iti dai seama ca ai gresit si ai vrea sa o iei de la inceput, dar s-a sunat.

Cel mai mare lucru pe care-l poti face pentru un prieten nu este sa-i dai din bogaţiile tale, ci sa i le scoti la iveala pe cele care sunt ascunse in el insusi.

Cel mai placut ecou pe care-l poate fredona trecutul este,, AMINTIREA".

Multe drumuri se despart, multe destine se schimba, dar amintirile raman pentru totdeauna

Poate cauta si fratele tau sau tu, pe internet citate. Trebuie doar timp si rabdare. Puteti gasi la un click distanta o multime de citate.