| roxyana03 a întrebat:

Buna
funda+vot
Aseara m-am certat cu prietenul meu, i-am trimis un sms care nu ia convenit, si sa suprat, "i-am zis ca vreau sa petrec mai mult timp cu el, etc, etc," a zis ca "sti ceva... Daca nu`ti convine de mine asa cum sunt lasa-ma in pace "La revedere", cand vreau sa-l sun imi da ocupat sau numi rasp, cand ii trimit sms poate rasp. rare ori azi i-am trimis un sms "Razvan te iubesc mult si nu vroiam sa ne certam, mai inteles gresit te iubesc asa cum esti, esti totul pentru mine, hai sa uitam ce a fost aseara so lom de la inceput, ce zici vrei?" si mi-a trimis inapoi "mai vb...sad pa sad " vreau sai trimit un sms orice sai arat cat de mult il iubesc, si ca vreau sa ne inpacam, dar ce sa-i trimit nu stiu ce,. ma ajutati va roog?

2 răspunsuri:
| XxblackangelxX a răspuns:

Nu fi fraiera pentru ca daca el nu te accepta asa cum esti el e cel handy si daca nu iti rasp sau nu te iarta inseamna k nu te iubi fi si u mai esteaptawinking