| karlykarla18 a întrebat:

Buna,i-am luat mamei mele un cadou de Craciun dar nu stiu unde s il ascund! Ma puteti ajuta? Va rooogg!

Răspuns Câştigător
| ZOZOKid a răspuns:

Intr-un loc unde nu umbla de obicei mama ta. Poti sa incerci sa-l bagi la tine sifonier, si asezi hainele pe el si pe langa el in asa fel incat sa nu se vada nimic iesit din comun.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In camera ta sub pat sau in dulap

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Pune-l intr-un ambalaj in care ea stie ca este altceva si nu prea umbla pe acolo.

| Kasia a răspuns:

Undeva unde stii ca nu isi baga nasul

| blueheart a răspuns:

Hei! Poti lasa cadoul tau si la prietena cea mai buna. Cu siguranta acolo nu-l va gasi. happy

| raresbarbier a răspuns:

Gandeste-te unde nu cauta mama ta.

| me22 a răspuns:

Poți sa-l ascunzi în hainele tale big grin Eu asa am procedat