| Ch0c0lat3DuIs3 a întrebat:

se apropie ziua mamei mele si nu stiu ce cadou sa-i cumpar.Sigur ma puteti ajuta voi.
Multumesc:*

3 răspunsuri:
| oanyoana a răspuns:

Pai mamei tale ii poti cumpara o diploma pentru cea mai buna mama sau ii poti face o felicitare amintindu-i cat de mult o iubesti,un buchet de flori, un parfum, o felicitare personalizata... sper ca te-am ajutat

| Roxana121 a răspuns:

In primul rind florile nu trebuie sa lipseasca, iar 2 o poza mare ca sa sa fie ca un portret unde esti tu cu mama ta si jos pe poza scrii de genu(pentru cea mai iubita mamica, sau pentru cea mai scumpa fiinta pe care o iubesc mult, sau iti multumesc pentru ca mi-ai dat viata, alege si tu orice doresti sa scrii, consider ca e un cadou bun.

| maryamagzzy2012 a răspuns:

Paii... Un buchet de flori, daca ai o poza cu ea sau cu tine si ea, facuta mai recent pune`i o rama facuta de tine,felicitare, parfum, depinde...vezi si tu, cum se zice trege`o de limba :d