| Muresanlaurasajfonfoadoksangsdfghkjlmnbvcxzasdfghj a întrebat:

Buna Ieri am facut tabla quija si in dimineata asta sunt singura acasa imediat trebuie sa merg la facultate si s-a auzit un sunet in podul vilei sa ma duc sus sau ce sa fac sunt foarte speriata ajutor

Răspuns Câştigător
| Bucibucibuci12829 a răspuns:

Poți să te duci nu este nimic, mai ales daca stai la casa se aud diferite zgomote, poți să te duci.succes

58 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Podul vilei? te lauzi sau doar o zici? laughing iar despre acel zgomot auzit de tine iti spune doar atat: MATURIZEAZA-TE!

| JackR a răspuns:

Nici macar nu stii ce ai facut! Se numeste OUIJA, nu quija! Imaginatia este buna, dar in limitele bunului simt. Sau, daca limitele sunt prea stranse pentru tine, macar nu face publice toate traznaile care-ti trec prin cap!

| JackR a răspuns:

Sa indraznesc sa te intreb la ce "facultate" trebuie sa mergi? Dupa cum scrii, s-ar parea ca esti la nivelul clasei a III-a, facuta la frecventa redusa!

| Doub a răspuns:

Ai o privire patrunzatoare

Răspuns utilizator avertizat
| JackR a răspuns (pentru Muresanlaurasajfonfoadoksangsdfghkjlmnbvcxzasdfghj):

Si la facultatea de medicina folosirea virgulei este interzisa? Ai pus cateva intrebari, le-am citit pe toate si nu am gasit nici macar o virgula in scrierile tale. Asta ca sa nu ma apuc si sa comentez subiectul intrebarilor. Daca viitoarele generatii de medici gandesc si scriu ca tine, mi-e frica de batranete!

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns:

Ai sobolani. Mergi fara frica.

Răspuns utilizator avertizat
| lpavel a răspuns (pentru darrio2007):

Pentru ca locuieste intr-o vila... laughing

| GoldenZenith a răspuns:

day dreaming te bântuie spiritul limbii române. Se pare că îl deranjeaza felul în care scrii.

| darrio2007 a răspuns (pentru lpavel):

Si sobolanii au interzis la vila.

Răspuns utilizator avertizat
| JackR a răspuns (pentru Muresanlaurasajfonfoadoksangsdfghkjlmnbvcxzasdfghj):

Desigur! Si ai apasat "Q" in loc de "O", desi se afla pe margini opuse ale tastaturii.

| anonimg a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu te joci cu lucrurile acestea.
Odata ce omul patrunde cu voia lui pe taramul celui rau, atunci vrajmasul nostru si al lui Dumnezeu va cere dreptul asupra acelui om. In cazul acesta Dumnezeu nu mai poate face nimic -pentru ca omul si-a exprimat dorinta, alegerea.
Cel rau isi poate manifesta prezenta in casa si in viata acelui om, in fel si chip. Doar o minune il mai poate salva pe acel om.

Răspuns utilizator avertizat
| GoldenZenith a răspuns (pentru Muresanlaurasajfonfoadoksangsdfghkjlmnbvcxzasdfghj):

Degeaba încerci tu niște chestii cu mine pentru că nu îți ies, pisicuțo. Fii cuminte și lasă tabla Ouija!

| AndreiWeisz a răspuns:

Eu vreau sa cred ca e la misto intrebarea si contul tau...

Răspuns utilizator avertizat
| lpavel a răspuns (pentru darrio2007):

Pai probabil asa crede ea devreme ce a auzit zgomote si imediat s-a gandit la fantome sau la ceva paranormal, sobolanii au iesit din discutie, dupa cum crede ea mai degraba vin fantomele decat sobolanii, soarecii etc laughing

| lpavel a răspuns (pentru JackR):

Nu aia e greseala ca nu stie cum se scrie ci ca mai crede in asa ceva... laughing

| lpavel a răspuns (pentru anonimg):

Si tu tot 10 ani ai? laughing

| lpavel a răspuns (pentru AndreiWeisz):

Stai calm, e doar o copila plictisita care cauta putina atentie big grin