| backback a întrebat:

Salutari tpu.Azi de dimineata cand m-am trezit am realizat ca ma mananca spatele rau.Am fost la baie si cand m-am uitat pe spate aveam numai cosuri.Recunosc ca ieri am fost la strand dar imediat cum am ajuns acasa am facut dush.Cum pot scapa de ele repede?

Răspuns Câştigător
| HappyKiddd a răspuns:

Pai..nu stiu...incearca sa te dai cu o crema hidratanta care te ajuta, sau daca nu du-te imediat la un medic...s-ar putea sa ai vreo infectie sau poate e un virus din aer..vezi tu!

2 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Iti dai foc

| backback explică (pentru crytical):

Ha ha ha cat de amuzant nu esti