| Muresanlaurasajfonfoadoksangsdfghkjlmnbvcxzasdfghj a întrebat:

Buna Ieri am facut tabla quija si in dimineata asta sunt singura acasa imediat trebuie sa merg la facultate si s-a auzit un sunet in podul vilei sa ma duc sus sau ce sa fac sunt foarte speriata ajutor

Răspuns Câştigător
| Bucibucibuci12829 a răspuns:

Poți să te duci nu este nimic, mai ales daca stai la casa se aud diferite zgomote, poți să te duci.succes

| Elena_Laura_1990 a răspuns (pentru Bucibucibuci12829):

Esti sigur/a am auzit multe lucruri rele despre Ouija

58 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai sobolani. Mergi fara frica.

Răspuns utilizator avertizat
| lpavel a răspuns (pentru darrio2007):

Pentru ca locuieste intr-o vila... laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru lpavel):

Si sobolanii au interzis la vila.

Răspuns utilizator avertizat
| lpavel a răspuns (pentru darrio2007):

Pai probabil asa crede ea devreme ce a auzit zgomote si imediat s-a gandit la fantome sau la ceva paranormal, sobolanii au iesit din discutie, dupa cum crede ea mai degraba vin fantomele decat sobolanii, soarecii etc laughing

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei sa pui intrebari de ca, cat macar inventeaza ceva mai pauzibil, cine dracu se duce la facultate pe 28 dec?

| anonimg a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu te joci cu lucrurile acestea.
Odata ce omul patrunde cu voia lui pe taramul celui rau, atunci vrajmasul nostru si al lui Dumnezeu va cere dreptul asupra acelui om. In cazul acesta Dumnezeu nu mai poate face nimic -pentru ca omul si-a exprimat dorinta, alegerea.
Cel rau isi poate manifesta prezenta in casa si in viata acelui om, in fel si chip. Doar o minune il mai poate salva pe acel om.

Răspuns utilizator avertizat
| lpavel a răspuns (pentru anonimg):

Si tu tot 10 ani ai? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| lpavel a răspuns (pentru Muresanlaurasajfonfoadoksangsdfghkjlmnbvcxzasdfghj):

La 19 ani esti deja adult, pe ce lume traiesti? laughing Esti adult dar gandesti si vorbesti exact ca o copila de 10 ani! Asta-i adevarul chiar daca te superi...

Răspuns utilizator avertizat
| lpavel a răspuns (pentru Muresanlaurasajfonfoadoksangsdfghkjlmnbvcxzasdfghj):

De mine poti spune ca esti adulta la 60 de ani laughing Toata lumea stie ca atunci cand ai implinit 18 ani deja esti adult!

| BIoody a răspuns (pentru lpavel):

Eu sincer cred ca adult devii cand esti matur, dar din pacate unii oameni nu se maturizeaza nici odata sad
Ca sa devii matur psihic, trebuie in primul rand sa stii care e rolul tau in viata, iar de la 18 abia realizezi pe ce lume traiesti laughing deci poate de la 60 incolo da, poate doar poate devine adult big grin

| BIoody a răspuns (pentru Muresanlaurasajfonfoadoksangsdfghkjlmnbvcxzasdfghj):

Da, dar are dreptate happy

| lpavel a răspuns:

Podul vilei? te lauzi sau doar o zici? laughing iar despre acel zgomot auzit de tine iti spune doar atat: MATURIZEAZA-TE!

| Doub a răspuns:

Ai o privire patrunzatoare

Răspuns utilizator avertizat
| danay72 a răspuns:

Acest joc are legatura cu spiritismul.E bine să fii atentă, dar se poate si sa auzi pur si simplu zgomote.

| GoldenZenith a răspuns:

day dreaming te bântuie spiritul limbii române. Se pare că îl deranjeaza felul în care scrii.

Răspuns utilizator avertizat
| GoldenZenith a răspuns (pentru Muresanlaurasajfonfoadoksangsdfghkjlmnbvcxzasdfghj):

Degeaba încerci tu niște chestii cu mine pentru că nu îți ies, pisicuțo. Fii cuminte și lasă tabla Ouija!

Răspuns utilizator avertizat
| JackR a răspuns:

Nici macar nu stii ce ai facut! Se numeste OUIJA, nu quija! Imaginatia este buna, dar in limitele bunului simt. Sau, daca limitele sunt prea stranse pentru tine, macar nu face publice toate traznaile care-ti trec prin cap!

Răspuns utilizator avertizat
| JackR a răspuns (pentru Muresanlaurasajfonfoadoksangsdfghkjlmnbvcxzasdfghj):

Desigur! Si ai apasat "Q" in loc de "O", desi se afla pe margini opuse ale tastaturii.

Răspuns utilizator avertizat
| lpavel a răspuns (pentru JackR):

Nu aia e greseala ca nu stie cum se scrie ci ca mai crede in asa ceva... laughing

| JackR a răspuns:

Sa indraznesc sa te intreb la ce "facultate" trebuie sa mergi? Dupa cum scrii, s-ar parea ca esti la nivelul clasei a III-a, facuta la frecventa redusa!

Răspuns utilizator avertizat
| JackR a răspuns (pentru Muresanlaurasajfonfoadoksangsdfghkjlmnbvcxzasdfghj):

Si la facultatea de medicina folosirea virgulei este interzisa? Ai pus cateva intrebari, le-am citit pe toate si nu am gasit nici macar o virgula in scrierile tale. Asta ca sa nu ma apuc si sa comentez subiectul intrebarilor. Daca viitoarele generatii de medici gandesc si scriu ca tine, mi-e frica de batranete!

Răspuns utilizator avertizat
| AndreiWeisz a răspuns (pentru JackR):

Stai calm man, eu sunt la medicina, asta intra la medicina cand o zbura porcul. Doar la privat eventual.

| drutzix a răspuns:

Plm, a reusit un copil de 10 ani sa va troleze rolling on the floor)

| EcceHomo a răspuns:

Nu te mai duce la facultate, oricum te duci degeaba!happy

| AndreiWeisz a răspuns:

Eu vreau sa cred ca e la misto intrebarea si contul tau...

Răspuns utilizator avertizat
| lpavel a răspuns (pentru AndreiWeisz):

Stai calm, e doar o copila plictisita care cauta putina atentie big grin

Ia-ti o p__a la curul tau...si scapi

Răspuns utilizator avertizat
| BIoody a răspuns:

De fapt e OUIJA si intr-adevar nu prea le ai cu lb romana big grin
Dar la xerxes1 ala poti sa-i dai report daca te jigneste si block eu asa fac mereu big grin

| Adiadictie a răspuns:

Inainte sa mergi sus sa iei ceva cadouri pentru cei de acolo. iti recomand ciocolatele cu un leu sau inghetate

| Muresan_Marius_Ioan_1975 a răspuns:

Zgomote se aud in pod cum se usca lemnul..cum se zice paraie..si e posibil sa ai soreci /sobolani sau se freaca de acoperis o creanga de copac cand adie vantul si atunci tu ai impresia ca ar fi ceva acolo.Inca ceva, in timp cladirile se " aseaza" si atunci e posibil sa se auda diverse sunete.Cu aceea placa ati faci singura rau, ati cultivi frica si prostia.Multe lucruri sunt doar in imaginatia noastra, asa poti sa ajungi foarte bolnava.

| Kryeno a răspuns:

Cât de cringe.

| Oltean_Ionut_2002 a răspuns:

Poate sunetul a fost de la altceva..jocul e o porcarie ..nu te speria.

| vasiuandrei a răspuns:

Ai putea sa iei niste pastile de somn.

| anonimaal a răspuns:

De ce trebuie sa fie asemenea persoane pe site-ul asta si in ziua de azi? Parca intrebarile tampite se puneau in 2012
Ar trebui sa existe o limita de varsta pe site ul asta, sa nu mai posteze toti plozii intrebari tampite.

Răspuns utilizator avertizat
| BIoody a răspuns (pentru anonimaal):

Stii cum le zic unora, poate e ea "tampi" dar tu cum esti, te crezi mai bun?
Daca e copil, ce are?, tu nu ai fost? vrei sa zici ca esti mai bun? si daca ai fii mai destept tot degeaba, daca esti atat de trist incat sa nu realizezi ca e copil si sa fii intalegator, daca aia au inceput sa o injure, normal ca copil sa reactionezi asa, de fapt cine e mai prost acum sincer, aia care se dau "maturi" si jignesc pe unul de 10, pentru ca nu scrie corect, daca e mic cum ai vrea sa scrie? poti sa ii explici ca nu e scris corect, dar nu trebuie sa apara frustrati si sa jigneasca, ca e "copil" pai stai daca e copil, insemna ca tu ai injurat un copil, coborandu-te sub nivelul lui, automat esti mai rau decat tampit.winking

Răspuns utilizator avertizat