| deyu121 a întrebat:

Ieri am plasat o comanda pe librarie.net.Se poate anula comanda daca sun la ei? Eu cred ca am dreptul sa anulez comanda.

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Da, cu siguranta se poate anula. Pe langa asta, cei de la librarie.net sunt foarte prompti si foarte corecti. Comand de la ei regulat.

| WaterDrop a răspuns:

Daca nu a plecat inca coletul spre tine, se poate anula cu siguranta si cum este weekend probabil nu a plecat.Suna`i.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate anula, daca nu raspund la telefon le poti da un mail. ( sigur au un formular de contact ) Chiar daca a fost expediata comanda, cand primesti mesaj de la curier poti sa il suni si sa ii zici ca vrei sa dai coletul retur ca sa nu se mai fataie curierul aiurea pe drum. Alta data gandeste-te si tu mai bine inainte sa iei o decizie, unele site-uri aleg sa nu mai primeasca comenzi fara plata in avans in astfel de situatii.