| king5151 a întrebat:

Cum pot sa anulez o comanda pe intersport? Am dat-o ieri.

7 răspunsuri:
| trophin a răspuns:

Mail sau apel. Renunț la comanda. Sau îți scrie pe mail, pentru a anula... Bla Bla Bla. Oricum e duminica.

| king5151 explică (pentru trophin):

Am citit si scrie ca puteam sa o anulez de pe site in timp de 2 ore de atunci, am sunat acum si e Duminica nu lucreaza, crezi ca daca sun maine la ei o anuleaza?

| trophin a răspuns (pentru king5151):

Maine e posibil sa îl împacheteze dacă nu e pachetul făcut deja. Înainte nu erau livrări rapide. Erau și comenzi cu anulare.

| king5151 explică (pentru trophin):

Pai si ce fac? Eu nu mai vreau coletul ala, ar fi trebuit sa existe optiune sa o anulezi, ori ii sun maine sau nu raspund la telefon cand suna curierul, asta este.

| trophin a răspuns (pentru king5151):

Te suna apoi sa mergi la nu știu ce sediu, depozit din zona ta. Mai bine trimiți un mail, suni mâine și ceri anulare

| king5151 explică (pentru trophin):

Mersi pentru ajutor, am lasat un mail

| trophin a răspuns (pentru king5151):

Nu știu dacă te-am ajutat cum ar trebui...
Dar ce comanda ai făcut de vrei sa scapi de ea? Ai făcut-o din ambitie sau te-ai distrat și ai vrut ceva ce nu îți trebuie?