| andreimada a întrebat:

Ieri mi-am setat o noua tema la facebook. Credeam ca e frumoasa dar nu imi place! Cum pot sa o dezinstalez si sa fie din nou cea normala?
Cea instalata este aceasta: http://userstyles.org/styles/78439/dark-blue-galaxy-face book

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Buna!
Ce browser folosesti?
Pana una alta, iti spun pentru Chrome: settings --> extensions (banuiesc ca aici ar trebui sa fie) --> click pe cosul de gunoi din dreapta respectivei teme.

1 răspuns:
| Ibrahimovic a răspuns:

Spune-ne ce browser folosesti!
Daca folosesti Mozilla Firefox sus ai "optiuni/tools"--->suplimente. Aici cauta respectiova tema sau daca nu cauta "stylish" si o stergi!