| sebyfilip a întrebat:

am o problema cu facebook-ul, incepe asa intr-o zi am pus o tema de pe site-ul asta http://userstyles.org/styles/browse/facebook?page=6 (pe facebook) si acum nu stiu cum s`o mai resetez tema cum s-o fac cea clasica va rog ajutima Dau FUNDA :x

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in browserul tau la extensii si dezinstaleaza tema din browser!

In Mozilla ->Unelte->Suplimente->Extensii->in dreptul la Tema de facebook(numele ei) da click pe ->Elimina ->da un restart la browser.

In Google Chrome ->click pe ''cheita'' (dreapta sus) -> Instrumente ->Extensii -> la Tema de facebook(numele ei) ->debifeaza casuta si click pe ->Eliminati -> Dezinstalati. Acum apasa Ctrl+Shift+Delete (toate 3 in acelasi timp)->bifeaza toate casutele din fereastra si apoi sterge toate datele de navigare. Da un restart la browser si apoi intra pe facebook.

Daca ai aplicatia instalata si in facebook -> dezinstaleaz-o si de acolo de la -> Aplicatii.

Bafta!