| andra24 a întrebat:

Imi place si mie de un baiat. El stie ca il plac dar mai tot timpul ma evita motivand ca are prietena desi eu stiu ca nu are prietena. Vrea sa se intalneascu cu mine dar nu in public ci numai la mine acasa.Cum sa mai procedez cu el? Care sunt intentiile lui fata de mine? Ce sentimente are? Multumesc in anticip tuturor celora care imi vor raspunde la intrebari cu vreo parere sau un sfat! Pa

3 răspunsuri:
| patricCia a răspuns:

Nu prea avem de unde sa stim noi care sunt intentiile lui. Asta doar tu poti afla. Vorbeste cu el, spune-i ce simti si poate atunci se va clarifica situatia happy. Poate ii place si lui de tine, dar ii este rusine sa recunoasca. Multi baieti evita fetele doar pentru ca le este rusine si sunt timizi. Eu nu stiu cat de timid este baiatul de care iti place, dar sfatul meu pentru tine este sa vorbesti cu el. Succes :*!

| katia a răspuns:

Daca te evita in public si vrea sa te intalneasca numai acasa inseamna ca ii e rusine sa fie vazut cu tine.Imi pare rau sa te dezamagesc dar nu mi se pare ca te iubeste!

| esmeralda_1816 a răspuns:

Buna Andra, parerea mea este ca are o reticenta fata de tine sau poate pur si simplu vrea doar un singur lucru de la tine si cu siguranta stii care e.Incearca sa-i explici ca tu vrei altceva de la viata si daca nu iti intelege acest lucru lasa-l sa plece definitiv.