| zozolyyop a întrebat:

Imi place de un baiat si e cam mare pentru mine laughing dar o prietena i-a dat de inteles ca imi place de el si acum vrea sa vb cu mine si el e cam distrat face misto de toate fetele laughing si nu stiu eu sunt cam rusinoasa de fel da imi place de el desi el nu stie laughing si nu am curaj sa vb cu el un sfat ceva plzzzzzz

Răspuns Câştigător
| Lorelai a răspuns:

Trebuie sa fii si tu tupeista cu el, chiar distratawinking Sa vada ca il placi dar ca poti fi si tu mistocara daca vrei.Succes!

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pe mess poti incerca sa vorbesti cu elhee hee
Si ai grija la ce iti va spune ca daca e tipul Don Juan sigur va incerca 2-3 replici de agatat depasite ca sa dea pe spateoh go on

| Elena1234456 a răspuns:

Pai incearca sa te apropii de el ca amica, si apoi totul va veni de la sine.

| Ramonaaaa a răspuns:

Daca este mai mare cu 2-3 luni sau cu 2-3 ani nu este chiar asa grav. Poate ca el ia sentimentele tale fata de el ca pe o joaca. Poate te considera genu' 'micuta si naiva'. Arata'i ca nu este asa.
Cand te intalnesti cu el face 2 face cere'i id de mess. Apoi razi la glumele lui, vorbeste cu el dar arata'i ca ai putea sa flirtrezi si cu altii.Razi la glumele lui dar si la cele ale altor prieteni baietihappy.
Asa o sa isi dea seama ce tipa marfa pierde daca nu actioneaza mai repedelaughing.

| zozolyyop explică:

Merci black star pentru sfat dar e mai mare cu 4 ani laughing ai are iubyta imi place de el si nu sunt singura care il place laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa incerc mersi de sfat :-P