| OnlyGirl a întrebat:

Imi poate spune cineva niste modalitati de a slabi foarte repede nu vreau diete sau chestii grele, plz am nevoie urgent?

3 răspunsuri:
| dokosvai a răspuns:

Deci tu vrei sa slabesti stand degeaba fara efort? raspuns: IMPOSIBIL! du-te la o sala de fitness, alearga mult seara de pe la 9, 10 vreo 1ora si in vreo 2, 3 saptamani vei fi ca nouawinking este si o emisiune pe antena 1 sau era fa si tu ce vezi ca fac aia acolowinking

| Ella_4491 a răspuns:

Roaga-te la Dumnezeu poate o sa te ajute.

| Ella_4491 a răspuns:

Cate o pastila de Dulcolax in fiecare dimineata pe stomacul gol.