| BlackCat01 a întrebat:

Buna!
Imi puteți spune si mie experientele voastre din prima zi de liceu? Chiar nu stiu la ce ma pot aștepta.spuneti-mi orice, întâmplări, reacții, priviri ciudat. orice. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| StalkerSoul a răspuns:

Pai cand intri la o scoala noua, care nu o cunosti, ti se par ciudate, clasele, holurile, totul. pana te inveti cu ele!
La liceu fata de generala sunt mult mai multi elevi.
Te simti putin "incoltit" acolo daca nu ai prieteni.
Eu imi aduc aminte ca am ajuns primul in clasa la mine. si apoi cand au ajuns si altii m-am dus si m-am prezentat... si ne-am imprietenithappy
Clasa a 9a este putin mai nasoala pentru ca nu cunosti colegii prea bine, nu prea sti ce te asteapta eu zic ca este clasa de acomodare.happy
Apoi dupa un timp te simti foarte bine, poate te si indragostesti laughing O sa fie binehappy Nu te ingrijora.
Succes si numai bine! Take care.

3 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Pai toata lumea se uita ciudat la tine, nu stii pe nimeni, e o atmosfera ciudata, femeia de servici te ataca fara nici un motiv! profesorii iti gresesc numele, timpul trece greu etc etc

| Sociopat a răspuns:

Nu venisem la festivitatea de incepere de an.Am intrat in clasa m-am pus in ultima banca si am inceput sa ascult muzica la casti. Diriginta m-a dat afara din clasa.Am continuat sa ascult muzica pe hol.

Răspuns utilizator avertizat