| dragutzyka29 a întrebat:

Imi puteti povesti un vis sau o intamplare traita de voi de groaza. Povestea care ma sperie cel mai tare primeste funda.

4 răspunsuri:
| Merishor a răspuns:

Da,am visaaat caaa... :3 dadeam un test la algebra din materia de clasa a a 8 a iar eu eram clasa a 3 a laughing a fooost groazniic, apoi m-am intors cu o colega acasa si pe drum, o batrana vroia sa ne bate cu un pantof in caaaap laughing) serios am visat asta a fost groaznic

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Am visat ca am un cosmar despre alt cosmar laughing

| Hiroko a răspuns:

Am visat odata ca eram in pat si ca o fantoma ma strangea de gat si fantoma tipa si intrase in mine... apoi m-am trezit cu o durere in capul pieptului straight face a fost cel mai nasol vis.nu vreau sa se mai repete puppy dog eyes

fundita? big grin

| iepuras_2362 a răspuns:

Nu e stie cine ce dar intr-o noapte cam pe la 11 si ceva se auzea un scartait si dintr-o data a inceput sa cante papusa.Cand vroiam sa ma apropi sa o inchid s-a inchis singura si scartaitu a incetat.