| bebbee a întrebat:

Buna ``!` Imi puteti spune care sunt toate personajele din "Viata in acvariu " sh daca se poate si un site cu poze cu eibatting eyelashes... Dau FUNDA love struck!`

Răspuns Câştigător
| SabbyNightShadow a răspuns:

Domnul Baldwin, Dl Mussels,Shellsea(Cookie),Jacktopus(Caracatus),
ntrenorul Salmons,Clamantha,Albert,Oscar,Milo,Bea,Steve Jackson,Koi,Principal Stickler, Pirahnica, Jumbo Shrimp.Si uite site-ul : http://tv.disney.go.com/disneychannel/fishhooks/fishbook/index.html