| VivaRoZ a întrebat:

Buna imi puteti spune cateva statusuri de fite? dau funda la cele mai frum:X mersi

3 răspunsuri:
| Kitty77 a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/

Aici gasesti ce vreai. iti ia mai mult de o zi sa le citesti pe toate.
Am dat a toti acelasi site si au fost super multumiti. Sper sa fii si tu la fel.:-*

fundita?:X

| Angel_4421 a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/

http://mayte.sunphoto.ro/statusuri_fete_fitze

si cateva fara link:1.Sunt o diva de pus in rama

Nu ca altele o panarama

2. Fara mine nu e bine

Fara mine e vai de tine

3.Bine arat, bine ma port

Nu`s pushtoaik de export

Mor baietii dupa mine

5.Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy!

6.De cand sunt mik sunt frumoasa si versate…. Daca te tine…hai pune-te cu mine…. si ai sa vezzi ca ai sa te feresti(de mine)

– Fetele fitoase. Puteti sa vedeti cateva si sa va alegeti pe care o puteti pune la status:

-Cine se culca fitoasa, se trezeste si mai fitoasa…

-Sunt usor de agatat si cad repede la pat…doar in visele tale!

-Sunt perfect sanatoasa…mi-au spus vocile.

-Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.

-Care e culmea smecheriei? Sa-ti pui statusuri de fata fitoasa…

-Aproximativ 95% din sfaturile pe care le primesc nu au nici o valoare, dar se merita sa le aud pentru acel 5 la suta care merita toată atentia.

-Sunt o mica finete invidiata de multe zdrente.

-Macar eu pot tine dieta, tu nu!

-Poate ne casatorim pe mess

-Bai, sunt smechera, nu te pune cu mine!

-Am nevoie de tine……. te vreau…offline.

Sunt o mica finetze invidiata de prea multe zdrente

M-am nascut sa fac fite … Nu sa le suport pe ale altora …

Ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri.

Am fite si pretentii si ma invidiaza toti baietii.

Si orice sar intampla...Scumpule te rog nu uita! Eu voi fi langa tine, Cu sau fara voia ta.; x

Si ce daca am fite? Nu ma compara cu pipite.Am pretentii de la viata, ca e buna si frumoasa.

Lumea zice ca sunt fitoasa dar mie putin imi pasa, nu sunt frumusete mare, am un pic din fiecare...

Sunt cuminte si te fac doar din cuvint

am mai gasit, dar sunt prea multe:)Tiam dat si link si asa pentru ca mie de ex nu imi plc sa primesc link nu stiu dc. fundita?:X

| Claudiaeredit a răspuns:

* Tatal tau sigur e mafiot pentru ca tu esti o bomba.
* Hey sexy, drink pepsy?
* Prea dulce ca sa fiu light
* Mmmmm…ce vad ochii mei? Ce frumoasa si...

VEZI MAI MULTE STATUSURI AICI http://estatusuri.cabanova.com/

Sper sa iti placa *