| Sedativ_7392 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cateva statusuri?

2 răspunsuri:
| TTdsIulia a răspuns:

♥Telefonul il strang cu obsesie in mana .Nu stiu cum sa fac sa te sun. Dar simt ca totul e degeaba. Este fara rost Si stiu ca ziua asta. Imi va merge prost

♥ [ nu`s ][ wave` ]nici0data nu e prea tarziu` ! t0ate tre` sa le`ncerci, incearca`le pe viu ! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu . ridica d0ar degetu` mijl0ciu`? !

♥ Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!

♥Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schitzeze un zambet atunci cand esti trist."

♥Chiar de-ar fi greu,tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme...tot as glumi!pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist,daca nu m-as purta asa!

♥Am pornit la drum pur precum lumina.Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce-nseamna vina cautand iubirea si stima.Si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima...

♥Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata, ci pe CINE ai...Iubeste-ma cand o merit cel mai putin...Atunci am nevoie cel mai mult!

♥Multumesc lui Dumnezeu pentru fiecare moment In care am ras sau am plans,mi-e indiferent constient ca fiecare hop .e o incercare si fiecare reusita un raspuns la o intrebare!

♥Orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste.dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l doresc.

♥Invat sa plang fara lacrimi,sa admir cu masca indiferentei pe chip,sa sufar razand de fericire,am oferit dragoste acolo unde trebuia sa ofer indiferenta!

♥Nu exista replica atat de usturatoare ca dispretul tacut,chiar daca uneori,inima iti moare.

uita de tot, uita de lume de sentimente de soapte la ureche fii rece nu le lasa pe ele sa te intunece oh go on

"lumea spune ca nu poti zbura. e o minciuna, nu crede in ea ! day dreaming

Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza."!

dar indiferent de ce va fi, nu uita sa fi doar ce vrei tu sa fi ."

Privesc in urma mea, vad, oameni razand Lacrimile sunt, parca sbulberate de vant Cand plang, ma rog la Dumnezeu , mereu Si-L intreb:"Oare, nu Vezi ce vad si eu?""

Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge , uite`o dupa putin timp : zambeste si e dulce happy"

imi iubesc baiatul maxim love struck

si totusi stie cum sa faca,cum sa ma tzina,Ca atunci cand e cu mine sa ma simt ca o regina:X"

daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla,acuma nu ma mai intereseaza.stiu ca te iubesc si asta e tot ce conteaza love struck te iubesclove struck

Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga,dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul!

~when I close my eyes I can see. the spotlights are bright on you and me :X~

stii ca avem drumul nOstru pavat cu sperante si multe vise/ce ne face sa'l vedem si cu luminile stinse/O sa luptam sa avem ce n'avem/vOm trece peste tOate doar TU si cu Mine

cu toate astea tu stii bine ca orice ar face pan'la urma tot la tine vine...asa ca ai grija de el ca la tine'n inima nimeni nu-i la fel"

//si orice ar fi ...ei se cearta ,ei se`mpaca love struck te iubesc mult viata love struck

pentru tine as prinde ploaia din cer love struck!

Sunshine,I can call you my baby boy love struck / te iubesc !

"din fum apar tu n`o sa ma vezi niciodata clar""

There's always that one person, that will always have your heart. love struck

"Dacã-ţi atingi propriile ţeluri, vei gãsi prieteni falşi şi duşmani adevãraţi. Nu are importanţã, tu realizeazã-le.

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare. :-J

Ca m'a intarit "fata mergi inainte , o sa ai parte si de fapte , numai de cuvinte !"

"Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite. winking

"Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata.Fie ca urasc, fie ca iubesc stiu clar de ce..."

Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa voi. thinking"

15 ani, te plimbai pe role seara toti se uitau mirati la cum te dezbraca vara ca erai tot ce esti si acum doar ca putin mai mica, fara pic de experienta dar si fara pic de frica.

Nu cer iertare nimanui.Ma iert eu insami, sper ca exista un iad si pentru cei buni. thinking"

"She`s got a smile on her face, and a fuck you atitude, because from this day on, she`s living life for herself."

Lady, stai chill ! Ei vor ceva serios, le'ai dat tot ce le'a trebuit si i'ai intors pe dos. happy"

"Cine ma cunoaste stie care'i adevarul, 100 de intrebari tu esti urmatorul. winking"

Si cand te suna o arzi gen:"Ce pot sa mai fac stapane ? " Si maine tu inca speri sa va impacatzi.E ca un drog si nu numai tu te'ai intoxicat. batting eyelashes

De doru cu`i si de`al cu`i drag? Tu o sa mai sari din pat Sa m`a astepti in prag cand la usa ta eu bat ?"

aici sunt si voi ramane nu mai pentru tine love struck"

nu sunT singura in pLoOaie si vanT. am cei mai boOni prieTnei de pe pamanT.love struck

Aud v0cea de deasupra mea. Spunându.mi că nu eşti bun pentru mine .Dar inima îmi spune ca te vrea în preajmă.`

Lumea asta te distruge,Te induce in eroare,Fura tot si apoi fuge,Te raneste si te doare!
Eu Sunt Aeru` Sh Vantu`/Tu Ejt| Cerul Sh Pamantul/Eu Sunt Dragostea Curata/Tu Iubirea Adevarata!love struck

Ca indragostitii la inceput, iti aduci aminte cum era ? Inca de cand ne'am cunoscut, loc de cuvinte nu era : x

There's always that one person, that will always have your heartlove struck. te iubesc !: x

Every day without you...is like the world without the sunlove struck
"Adevarul,pur si simplu,este rareori pur si nu este niciodata simplu ."

I'll be right beside you , every step you're takin'

"I'll be remembering / The shadow of your smile love struck"

"O femeie are varsta pe care o merita.

""Femeile sunt creaturi menite sa fie iubite,nu intelese"

Un pesimist este cineva care, atunci când trebuie să aleagă dintre două rele, le alege pe amândouă

Când a trebuit să completez fişa de imigrare, mi-am dat vârsta 19 şi profesia geniu. Am adăugat, de asemenea, că nu am nimic de declarat în afară de talentul meu

Este pentru că omenirea nu ştia încotro mergea, că a reuşit să-şi găsească drumul.

Îmi plac bărbaţii cu viitor şi femeile cu trecut.

Experienţa este numele pe care îl dau toţi greşelilor pe care le fac.

Trebuie să fim modeşti şi să ne amintim că toţi ceilalţi ne sunt inferiori.

Avem atât de multe în comun cu americanii, cu excepţia limbii, desigur

Atâta timp cât o femeie poate să arate cu 10 ani mai tânără decât fiica ei, este perfect mulţumită.

Avem atât de multe în comun cu americanii, cu excepţia limbii, desigur

Un om care conduce masina in siguranta in timp ce saruta o persoana, inseamna ca nu acorda sarutului destula atentie.

Daca cineva nu a gresit niciodata, inseamna nu a incercat sa faca nimic nou.

"fugi cu ea, nu mai pierde vremea, nu mai sta, fa-i un cadou mai valoros decat platina, ofera-i pe tava viata ta!"

Bunul simt este o colectie de prejudecati adunate pana la varsta de 18 ani.

Oricine trebuie respectat ca individ, dar niciodata idolatrizat.

unt destul de bun ca artist incat sa pot desena lasandu-ma purtat de imaginatie. Imaginatia e mai importanta decat cunoasterea pentru ca cunoasterea e limitata. Prin imaginatie poti inconjura lumea.

Daca "A" reprezinta succesul in viata, atunci "A" este egal cu "x" plus "y" plus "z" . "X" reprezinta munca , "y" distractia si "z" inseamna sa-ti taci din gura.

Invata din ziua de ieri, traieste pentru ziua de azi si spera pentru ziua de maine . Lucrul important este sa nu te opresti din a pune intrebari
Smecherie e sa stai la plaja cand in tara sunt 0 grade,sa fi respectat cand pleci departe ,te umfli ca esti bun in perimetrul tau (cu un BMW-u` si doua mii in portmoneu) !

"Pastrez doua minti intr'una Copilul din mine se tine de sotii'ntruna Invincibili impreuna, invizibil dar nu'i pierd urma Pe el al pastrez intodeauna!

| ATD4guitar a răspuns:

DND exceptii:toata lumea