| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune ce pot face virusii cu informatiile bancare din telefon?

Răspuns Câştigător
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Unii indivizi pot folosi datele tale bancare pentru a-ti goli contul sau alte fraude.

| anonim_4396 explică (pentru sasa1sasa1sasa1):

Mai raspunde.mi la intrebarea asta si iti dau fundatongueot vedea parolele contului bancar daca le.am introdus acum 1 an si acum 2 luni am luat virusul?

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde de virus. Unii functioneaza ca un logger si vad parola doar daca o tastezi. Altii, cauta prin fisierele tale si daca e memorata acolo, o gaseste. Fa o devirusare (doar asta face, nu e antivirus) cu Dr. web CureIT. Este si varianta pentru Android. Iti va gasi virisul daca este si il va inlatura.