| ☣ JoHNnY ☣ a întrebat:

Imi puteti spune cum adaug un utilizator ca prieten?

Răspuns Câştigător
| DiAnne_8069 a răspuns:

Buna.Intrii in profilul celui care vrei sa-ti fie prieten si sub avatar gasesti butonul ''Adauga ca prieten''. Dai click pe el si utilizatorului ii va fi trimisa o cerere de prietenie. Daca accepta cererea, il vei gasi in profilul tau la ''Vizualizare profil'' si la ''Prieteni''. Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sub avatarul "victimei" dai clic pe "Adauga prieten" şi vei primi confirmarea sau infirmarea cererei de prietenie.
Pa, pa.

| VoiceWithin a răspuns:

Intri pe profilul respectivului si scrie :adauga ca prieten apoi astepti sa te accepte

| denisa_2911 a răspuns:

Intrii la intrebari si dai la pe poza la cel care vrei sa il adaugi si scrie acolo adauga prieten si astepti sa te accepte...bafta