| Alice275 a întrebat:

Imi puteti spune si mie o intamplare vesela de la mare?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mi-au cazut chilotii atunci cand trebuia sa ies din apa!

Răspuns utilizator avertizat
| LaChatte a răspuns:

Eram pe sezlong si „dormeam". desteptul de frate-meu mi-a taiat incet, cu grija, bretelele.\_/. apoi a pus un paianjen de cauciuc pe picior si a strigat „trezeste-te!" cand m-am trezit, am vazut cauciucaria aia si credeam ca-i reala. m-am ridicat ca nebuna sa fug speriata, țipând, dar mi-erau taiate bretelele si... si... mi-a cazut sutienul!

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

O poveste amuzanta, nu vesela e ca eu nu am fost niciodata la mare laughing