| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU cine a fost la tabara poienita vesela? imi puteti spune cum e acolo si daca are rost sa ma duc

Răspuns Câştigător
| superrgirl a răspuns:

Eu credk ca are rost.Conditsiile su sunt in tocmai ideale dar in schimb e foarte interesant.prieteni.concursuri...experientse minunate.Eu am fost doua tururi la rind si nu as fi impotriva sa stau la Poienitsa toata vara...

| afgdfg a răspuns (pentru superrgirl):

Copiii cam ce varsta au?

| afgdfg a răspuns (pentru superrgirl):

Cam ce varsta au copiii? Sunt mai mari de 16 ani?

3 răspunsuri:
| PinkY_9623 a răspuns:

Eu am fost in 2010, in 2011 si anul acesta plec a treia oara...da conditziile mai lasa de dorit insa e interesant)) mi-am facut acolo foarte multi prieteni`))