| MariaDaniela12 a întrebat:

Bună, îmi puteți spune va rog cum îmi pot face un cont pe Facebook cu un nume de exemplu : Emilia și Angela sau Cosmin și Anca, am văzut ca alții au așa conturi dar eu nu reușesc sa fac un cont din ăsta. Mă puteți ajuta? Doresc răspuns rapid.

2 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Nu trebuie să ți faci un nou cont de Facebook, ci cu ajutorul calculatorului prin intermediul Mozilla. Și urmează pașii de aici https://youtu.be/CVk-ZDuRnQc

| MajinVegeta a răspuns:

Completezi campurile de la inregistrare, atat. Dar trebuie sa ai o anumita varsta.