| 28cosmin a întrebat:

Bună dimineața, vă spun bună dimineața deoarece este trecut de ora 00!

Am și eu o întrebare care este prescurtarea numelui de Cosmin? Doresc să știu acest lucru și desigur un răspuns la această întrebare, deoarece vreau să îmi pun numele Cosmin pe Facebook dar sub formă de prescurtare, ca de exemplu la Cătălin este Căttă, dar la Cosmin care ar fi prescurtarea?
Am dat exemplu Cătălin, deoarece pe vărul meu îl Cătălin Cruceru și are numele pe Facebook prescurtat adică Căttă Cruceru. Deci care ar fi prescurtarea la numele Cosmin?

Cel mai bun răspuns va primi fundă!

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

Cosma.

2 răspunsuri:
| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Cosmi?

| Kiwibibilă a răspuns:

Comy