| Daianu6ka a întrebat:

imi spune si mie cineva de ce nu-mi arata rapunsul la intrebari pe TPU? ( p. s. am pus o intrebare recent si am vazut ca am primit un raspuns, iar acum nu pot vedea nici intrebarea si nici raspunsul )

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă a dispărut și întrebarea, înseamnă că aceasta a fost raportată și ștearsă.
Dacă era vorba doar despre răspuns, putea să fie și el șters, însă cel mai probabil apărea cu întârziere.

NOname
| NOname a răspuns:

Dacă te referi la întrebarea aia în care soliciți rezolvarea unei teme, pe care văd că tocmai ai repostat-o, în mod sigur ți-a fost raportată, inclusiv de mine.

Temele sunt strict interzise pe TPU și toate întrebările de acest gen se șterg, iar utilizatorii riscă să rămână fără cont.
Citește regulamentul (ți l-am dat cred că deja de două ori) și nu-l mai încălca, dacă vrei să mai faci parte din această comunitate!

| hideaway a răspuns:

Serverul este supraîncărcat, probabil din această cauză.
Daaar, mai există o altă variantă: dacă ți-a răspuns acum un minut, trebuie să mai aștepți.
Noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti va apare, stai linistita; robotelul e cam lenes.Numai bine.