| Ralucutza15 a întrebat:

Am urmarit mai multe oracole,si acolo la intrebare arata raspunsul utilizatorului, si dedesubt raspunsul meu.
Chestia ciudata este ca la unele intrebari nu am raspuns, si imi scrie acolo dedesubt:raspunde si tu.Dau click si imi spune ca am raspuns la toate intrebarile.Nu mai inteleg! Sunt unele intrebari la care stiu si eu ca nu am raspuns, dar imi da ca am raspuns la toate intrebarile.
Mai precis imi arata"Nu poti vedea aceste rezultatele pentru ca n-ai raspuns la intrebare"
Cum vine asta? Adica am raspuns la toate intrebarile si la aceasta nu pot raspunde? straight face
Funditawinking

1 răspuns:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Dă vina pe oracole, ți-au prevestit răspunsurile happy