| gabitza05 a întrebat:

Buna!

In bucuresti a fost furtuna, strazi inundate... la voi cum a fost vremea? V-au afectat furtuniile?

Răspuns Câştigător
| cosolovschi a răspuns:

Nu da, la noi jumate din liceu a ramas fara ardezie,,, ferestre sparte,, copaci darimatii etc,,,

14 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ce bine de voi.
In Constanta a fost toata ziua canicula, pana la 5, cand s`a innorat putin, si a inceput sa bata usor vantul, dar nu a plouat...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sunt din Barlad, vremea a fost super, am fost la padure incepand cu ora 11.00,am ajuns acasa la ora 22, 00.

cami
| cami a răspuns:

La mine, in Craiova, a dat doar cativa stropi de ploaie. Nimic mai mult! in rest soare, cald, sudoare, transpiratie...

| SweetCandy a răspuns:

In ph ploua q galeata....nasolstraight face

| Elly4all a răspuns:

Chiar daca sunt din bucuresti.la mine nu a ajuns inundatiabig grin

| ioanaa a răspuns:

Si eu stau in Bucuresti. in fata blocului "inundatie", in spate la fel. Aiurea.

| Diav0la a răspuns:

Foarte fain ...Ma gandesc ca e o treaba si asta cu strazil einundate si canalizarile care nu mai functioneaza de cativa ani buni. Se gandeste statul si la noi, astia mai amarati, care nu avem bani de mers la Venetia. M-am hotarat! Dau anunt, sa stie toata comunitatea TPU ...inchiriez gondola si gondolier...

| alma a răspuns:

Eu locuesc in Madrid 40 de grade, caldura mare.Pa

| Lumy a răspuns:

Si eu tot din Bucuresti suntbig grin inundatzii peste tot, ai mei au vrut sa plece undeva dar s-au intors pentru ca apa dp strazi era prea mare si masina putea ramane intepenita

| urbanghost a răspuns:

Are dreptate Cami, in Craiova este liniste intotdeauna... tara se inunda si la noi e canicula laughing

| antonelk a răspuns:

Prin Alba a fost vreme frumoasabatting eyelashes

| danutz15 a răspuns:

In Sibiu n-a mai plouat de aproape 2 zile... da nici kanicula nu a fost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Galati a fost excelent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt din bucuresti.si nici la mine nu au ajuns inundatiile ...decat ca ploua cam urat sad