| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Ce furtuna e afarasad.
Ce sa fac dupa ce-mi termin temele?
P. S.: La voi cum e vremea?

Răspuns Câştigător
| WestSid3 a răspuns:

Eu, de obicei, cand afara e foarte urat si mi-am terminat temele, ma odihnesc. Imi place sa dorm cand ploua happy
Daca nu sunt obosita, incerc sa-mi omor timpul cumva: ascult muzica la casti si desenez, citesc o carte, lucrez suplimentar pentru scoala, ma uit la un film sau imi pun muzica si dansez.
Sunt foarte multe lucruri care le poti face, insa eu m-am rezumat la lucrurile care imi plac mie big grin
P.S.: La mine a fost foarte frumos astazi, dar observ ca incepe sa se innoreze si cred ca va ploua si prin Medias.
Pa, pa!

1 răspuns:
| calutuuuu a răspuns:

La noi e ffff frumos! poti, daca te-ai plictisit sa suni op prietena, sa stai pe mess, sa asculti muzica, sa dansezi, sa scrii un ROMAN!;-D