| ThinkAgain a întrebat:

Buna
in cateva zile vine o prietena la mine ca sa doarma
ce activitati am putea face in acea seara?
p. s.: rog seriozitate
funda

13 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Daca ati fi lesby ati avea ce face. Multe...

| ThinkAgain explică (pentru Jameson):

Poate nu stii sa citesti
am rugat putina seriozitate in raspunsuri

| Jameson a răspuns (pentru ThinkAgain):

Ahhhh scuze laughing

| ThinkAgain explică (pentru Jameson):

Ai noroc
e ziua ta norocoasa
de scuz laughing

| corny04 a răspuns (pentru ThinkAgain):

Mda...da` n`ai ce face cu unii oh go on

| 000Diddy000 a răspuns:

Ascultati muzica distrativa karaoke etc si... faceti multe pozebig grin

| Addeck a răspuns:

Pai depinde de vârsta dacă 1i de la 13 in jos puteți juca ceva monopoli macao 14-16 ascultați muzica va uitați la televizor mâncați floricele știu eu... Dupa poza ești fata am nevoie de ajutor raspunde la ultimele doua raspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteti viziona filme,juca adevar sau provocare,bataie cu perne,jocuri video, jucati carti, monopoly...

| LoveIsAllNeed a răspuns:

Paihappy Puteti sa va uitati la un film. Iti recomand Scary Moviehee hee
Bataie cu perne. Mancati POPCORN
Faceti-va unghiile, ascultati muzica
Aranjati-va parul. happy Mai mult de atat n-am ce sa zicbig grin Sper ca te-am ajutat. Distractie placuta!

| Snicket a răspuns:

Ati putea face degetzica

| ellenaella a răspuns:

Karaoke.

| anideea a răspuns:

Pai ceva de fete jucativa putin cu trusa de machiat [ machiativa una pe alta cu ochi incisi luati 2 rujuri si va dati insistent apoi uitati-va in oglinda si sigur va veti amuza] o bataie cu perne va fi foarte distractiva... parada modei [ luati haine si va ibracati cat mai amuzant face combinati extravagante care sa va amuze ] ascultati muzica jucati jocuri cum ar fi... remi carti monopoli etc

| anideea a răspuns:

Funda ?