| elaaa14 a întrebat:

In ce culori le sta bine fetelor cu parul saten si ochii verzi?

2 răspunsuri:
| raluk27 a răspuns:

Culori intense, in general: verde smarald, albastru, mov, corai, rosu, roz fucsia etc. Mai putin galben, maro, kaki, bej, nude, culori antijeg, cum le numesc eulaughing. Negrul e ok, dar nu prea te pune in evidenta.
Si eu sunt satena cu ochii verzihappy

| Debu_Ion_1977 a răspuns:

Mie imi sta bine cu negru pentru ca sunt o fire mai intunecoasa nu depinde doar de culoarea parului sau a ochilor si mai ales de personalitate ca de exemplu sunt roscata cu ochi verzi nu imi sta bine cu rosu asa ca la fiecare le sta bine dupa personalitate