| dulse a întrebat:

Buna TPU ...imi place de un baiat si acum 2 zile i-am spus ca imi place de el iar aseara i-am zis ca stateam pe mess pe tel si ca telu era nou si nu prea ma descurc cu el si ca vb cu un alt baiat de care faceam misto si din greseala ia aparut si lui si l-am intrebat ce s-ar intampla daca mi-ar place de el si mi-a spus ca habar nare si i-am zis ca imi place de el si mi-a zis ca stia. L-am intrebat de unde si mi-a zis instinct de tigan laughing si dupa am mai vorbit de excursia pe care urmeaza sa o organizeze scolile noastre impreuna ( am fost in excursie acum cateva zile dar el n-a fost in asta merge in cea care urmeaza peste 2 saptamana ) si el m-a intrebat dc mai vreau sa merg daca am mai fost odata si i-am zis ca merg pentru ca merge si altcineva si el mi-a zis oare cine? si dupa aia a zis ca nu mai merge in excursie si i-am zis ca nici eu nu m-ai merg...cum as putea sa fac sa fim impreuna?

3 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Bravo.

| madamadalinuta a răspuns:

Discuta cu el fata in fatawinking se rezolva tot.
desi din ce am citit. te ignora complet

| Ccristi a răspuns:

N-am inteles nimic, dulse! mergi mai departe si fa ce-ti zice inima, esti pe drumul cel bun!