| VivaRoZ a întrebat:

in legatura cu jocul IMVU vreau sa imi spuneti si mie cum fac credite prin conturi.caci eu dau la invite by email.invit...dupa ce trimit inv ies de pe contul de pe care am trimis invitatia.si intru apoi pe yahoo la mesaje si dau la invitatie yes. iar apoi fac contul si ma bag la prieteni de pe contul de pe care am trimis invitatia.Cand termin asta rog pe cineva s intre pe contul fals si sa imi dea de 5 ori chat sau intru eu pe Pc si Laptop si imi fac singura dar nu merge nici asa. nici asa.va rog ajutati-ma! si spuneti-mi ce pasi nu urmez corect! PLIZZ! MS

2 răspunsuri:
| JustMe4ever a răspuns:

Cand dais a faci contul dai odata yes iti deschide pag apoi o scoti mai dai odata yes pagina pe care ti`o da o scoti iar si a treia oara dai yes si faci cont

| printesatha69 a răspuns:

Platesti cu cardul bancar