| anonim_4396 a întrebat:

In loc de un ruj negru as putea folosi un creion de ochi contur sau unul de pleoape?

Răspuns Câştigător
| Aimwork a răspuns:

Sigur ca da! Insa trebuie dat cu balsam de buze (classic, strugurel xD) inainte. Si cel mai important este sa nu mai folosesti creionul acela pentru ochi din nou (doar ca ruj in continuare) deoarece bacteriile de pe buze iti pot dauna ochilor sensibili.
Deci pe scurt da, dar nu mai folosi creionul acela pentru ochi!