| Byencutzz a întrebat:

Buna!
in seara asta doarme o fata la mine
ce emisiuni, file misto stiti:X la tv vineri seara?

Răspuns Câştigător
| essy a răspuns:

Pai e un film de actiune pe antena "Eu sunt sfarsitul" e un film de actiune e mistoo sau daca nu uitate pe Discovery la fenomene stranii incepe la 10 e cu fantome, strigoi calume emisiune te pisi pe tine de fricalaughing

2 răspunsuri:
| Buterflydana a răspuns:

Discovery channel la fenomene straniihee hee...de la 10winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazul in care va plac filmele gen thriller/horror, va puteti uita la fenomene stranii, pe discovery(o emisiune-documentar de la ora 22:00 pana la 00:00). Daca preferati un film, puteti urmari Ghost Rider(la PROtv la 22:30). Mai multe despre acest film: http://www.cinemagia.ro/......ti-13373/.