| adelina899 a întrebat:

In toamna voi fi a 12a deci dau bacul :D as vrea sa iau nota mare la biologie si Ma gandeam sa cumpar aceasta culegere http://www.librarie.net/......lvari-2013 daca o aveti sau aveti unele mai bune speneti.mi dau funda :D

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Pare genul ăla de carte, care promite rezultate extraordinare cu cât mai puțin efort. De obicei cărțile de genul sunt o mare panaramă, dar nu-i decât 25 de lei, deci poți încerca.

| adelina899 explică (pentru Wøodenpints):

Si eu tem de acelasi lucru are un titlu pompos.