| clau25 a întrebat:

in ultimul timp am avut parte numai de lacrimi si nu stiu ce sa mai fac, prietena mea cea mai buna am descoperit ca statea cu mine doar din interes, iar apoi a inceput o poveste foarte lunga si dureroasa. acum daca vb cu cine ea si prietenele ei nu mai vb cu persoanele cu care eu vb si ma simt intr-un fel vinovata si nu vreau sa sufere persoanele la care eu tin foarte mult. nu stiu ce sa fac pentru ca ei ii place doar sa ma faca sa sufar si cu orce ocazie imi face numai rau. ma puteti ajuta va rog!
P. S. toate aceste lucruri se petrec la scoala big grin

1 răspuns:
| Timee೩ a răspuns:

Buna Clau kiss. Daca toate aceste lucruri se petrec la scoala, incerca sa nu o mai bagi in seama si sa-ti vezi de treaba.In pauze mai ia putin aer curat, mai citeste.Pe cand la bloc, esti libera sa vorbesti cu prietenele tale.La scoala fa-ti prietene noi,pe care celelalte fete nu le cunosc, si arata-le ce au pierdut.Ele sigur o sa-si doreasca sa le cunoasca si se vor intoarce la tine.
Sper ca te-am ajutat kiss
Astept mesaj pe TPU, daca a mers kiss.