| BeautifulAngel a întrebat:

Buna!
inainte la pagina de mail imi era albastru(adica imprejur) si formatul diferit fata de cum imi este acum(si culoarea in imprejur este mov)
de ce mi s-a schimbat asa (desi eu nu am facut nimic)si la alti nustraight face
funda!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa vrea yahoo sa schimbe cu japca vechiul format de e-mail in noua interfata.
Cauta in istoricul intrrebarilor mele, am explicat cum se face trecerea la vechea interfata de e-mail yahoo, sa te grabesti caci in curand n-o sa se mai poata schimba.