| xewgdnfn a întrebat:

Inainte sa pun intrebarea urmatoare vreau sa stiu daca pot sa sterg raspunsurile care o sa fie sau chiar intrebarea! P. S: Stiu ca aceasta intrebare s. a mai pus de N ori dar acum nu am timpul necesar sa verific raspunsurile care s.au dat ...asa cawinking...

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Intrebarea ta poti sa ti-o raportezi(stergi) singura, dar raspunsurile nu ai voie sa le stergi daca nu contravin regulamentului. Dar daca stergi intrebarea se vor sterge si toate raspunsurile.

1 răspuns:
| DeNyyy a răspuns:

Pai intrebarea ti-o poti raporta singura dar raspunsurile utilizatorilor nu le poti sterge decat daca au un caracter irelevant obscen sau sunt spam-uri. succes si voi incerca sa iti raspund la intrebarea care vrei sa o pui daca o sa stiu.laughing