| Ioanafreeyourmind1995 a întrebat:

happy intrebare adresata mai mult barbatilor, dar pot raspunde si fetele. Ce inseamna pentru voi a fi o femeie/fata frumoasa?

60 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Frumoasa si pe dinauntru si pe dinafara.Sa arate dragut, sa se poarte dragut.

| Drimmero a răspuns:

O femeie frumoasa este una care arata bine intr-un mod cat mai natural, care are un zambet frumos,, o carisma aparte si te face sa te indragostesti de ea iremediabil...

| mentholinks a răspuns:

A avea un chip decent si senin.

| Speed99 a răspuns:

Fund mare, si fata atractiva. De ce sa ne mintim?

| RAY a răspuns (pentru Speed99):

Si sanii man

| Speed99 a răspuns (pentru RAY):

Fiecare cu preferintele lui. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

E cumva Selena Gomez pe acolo? SA fim seriosi, daca si aia e frumoasa...

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Man daca nu te atrage deloc vezi de sexualitatea ta https://gochirpy.files.wordpress.com/2015/02/untitled-22.jpg

| RAY a răspuns (pentru Speed99):

Man fara sanii aia nu se poate numi fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

laughing Nu trebuie sa vad eu nimic. MI se face doar scarba cand o vad stiind ca a fost cu pateticul ala de biber. Putea ea sa fie si miss univers ca tot la fel as simti.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti hetrosexual? cum sasi fie scarba de o fata frumoasa in fine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ultima oara cand am verificat, cam asta eram. Cum sa iti fie scarba de o fata "frumoasa"? Vrei sa zici ca toate pitipoancele cu bot de rata si ipone 12 roz sunt frumoase doar ca arata cat de cat bine? Chiar nu conteaza sotto cum este deloc? Ai ai ai.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Omule atractia e involuntara, daca nu te atrag fetele nu poti fi hetrosexual, poate esti gay sau asexual, cand creierul unui barbat vede o fata dezbracata frumoasa penisul i intra in erectie, daca nu te atrage deloc inseamna ca nu esti hetrosexual, sa numi spui ca alea inteligente te baga in erectie find urate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

TU o dai din lac in put nu gluma rolling on the floor. Eu vorbesc de una, tu de alta. Sa o lasam asa.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu vorbeam de faptul ca atractia e involuntara indiferent de ce comportament are aia, nu vad nimic de ras, maturizeazate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Am facut.o de la 15 ani fata de altii care stau cu parintii in casa la 27 de ani prietenas. Atractia este intr.adevar involuntara dar nu imi trebuie mai mult de 2 secunde sa imi amintesc tot despre acea persoana si sa devina foarte neatractiva in ochii mei, indiferent de cum arata. Tu care gandesti doar cu ce ai in pantaloni este evident ca nu stii ce inseamna asta, maturule.

| Speed99 a răspuns (pentru RAY):

Nu ma intereseaza sanii, din moment ce orice fata are macar cupa A.

Cand ea este in genunchi oricum nu ii pot vedea bustul, so I better have a nice looking butt and face to look at.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci tu preferi doar fete urate ok, fiecare prefera ce vrea, de asta saliveaza multi barbati dupa fete frumoase ca au un suflet frumos, prima impresie este aspectul fizic nu personalitatea, inteligenta, nu poti gandi cu penisul doar cu creierul poti gandi

| RAY a răspuns (pentru Speed99):

Da si eu spun la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Presupuneri peste presupuneri. Nu te/ai schimbat deloc in toti anii astia laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Omule ti-am dat eu replica cumva? fata a intrebat ce fete va plac si eu i-am dat poze punct
fiecare alege ce vrea, nu pot fi ipocrit, fals, mincinos, nu o sa ma scimb niciodata

| denisTiky a răspuns:

Pai daca seamana cu Melisa Asli Pamuk asta inseamna ca e BOMBA fata. Da, cam asa cum arata Melisa Asli Pamuk (joaca in filmula ala... Dragoste infinita de pe Kanal D) ar trebui sa arate si o fata frumoasa. Sper ca te-am ajutat (;

| ShaOfHatred a răspuns:

Ca mine :3

| Mariaaaavev a răspuns:

Frumusetea la unii baieti se limiteaza doar la un chip frumos. Sa nu fii tu sigura ca toti cei care au comentat aici se uita la suflet. Multi la inceput se uita la chip. Asculta-ma ce-ti zic..nu te mai gandi la faptul ca baietii se uita la sufletul tau. Pana sa ajunga la el se uita la fata laughing) Asa sunt toti. Cei care spun ca se uita mai intai la suflet, ori sunt calugari, ori mint( am zis de calugari deoarece invat intr-un mediu religios. Fac seminar de 4 ani si stiu prea bine cum sta treaba. Si pe noi ne invata sa vedem dincolo de aspect, dar nu poti sa te uiti in sufletul unui om fara ca macar sa-l veziwinking Sper ca te-am ajutat. E cam dur raspunsul, dar macar e sincer.

| Random123456 a răspuns (pentru RAY):

Daca are standarde de frumusete mai ridicate, sau nu ii place ce iti place tie hop e gay sau asexual. Buna gandire pentru 27 de ani, ce sa mai zic?winking

| RAY a răspuns (pentru Random123456):

In primul rand ai citit ce ai vrut tu, el mi-a dat replica ca cei nu-i place lui nu este frumos, eu n-am spus ca este gay, asexual, citeste ca am scris in lb romana atent

| RAY a răspuns (pentru Random123456):

Unde vezi tu ca eu am scris ca e gay sau asexual daca nu-i place ce plac eu? daca nu te atrag fetele nu poti fi hetrosexual, poate esti gay sau asexual

pai si nu e asa daca nu te atrag fete ce esti? eu n-am scris daca nu te atrage selena gomez esti gay, asexual, nici macar n-am pomenit de ea, fiecare cu preferintele lui

| RAY a răspuns (pentru Mariaaaavev):

Bravo Bianca, felicitarile mele esti o fata sincera, asa e si eu confirm asta