| Queen003badgirl678idkk a întrebat:

Am o intrebare adresata barbatilor de 18-40ani ce vedeti voi la fetele de 10-15 ani?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nimic nu pot vedea, fiindca sunt considerate anatomic fetite mici, si sunt exact ca si proprii lor copilasi.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu pot vedea decat realitatea, ca sunt fetite mici si eventual prostute, iar in caz de le acosteaza, ii paste puscaria.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Potențialul procreator, care scade treptat cu vârsta.

| Invictusman a răspuns:

Întrebarea aceasta este adresata pedofililor nicidecum bărbaților laughing mie nu îmi plac copiii, nu generaliza cu aceasta medie de vârstă absurda, mai treci pe la școală.happy

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Https://youtu.be/4wX2xBOuzRg

Cea Mai proastă și bolnavă întrebare sincer cu Adevărată zic

| rapandula a răspuns:

Nimic

| DenqOO a răspuns:

Frumusețea tinereții

| LastBlackNight a răspuns:

Puscarie

| Queen003badgirl678idkk explică:

Ma bucura faptul ca mai sunt barbati care gandesc asa.

| 5555Anonim5555 a răspuns:

Aia-s direct pedofili! rolling on the floor))
Pe mine sincer mă atrag mai mult fetele mai mari decât mine, acum la 16 ani, însă aș vrea să fiu pe la 23-24 de ani cu una mai mică cu câțiva ani decât mine, atâta tot.