| 09Ioana09 a întrebat:

Asta e o intrebare adresată bărbaților. Cum arată oralul ideal?

8 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Cand imi penisul usor in mana ei delicata si aranajata si ii pupa capul cu buzele senzuale hmmm, apoi il suge lin si incet de il umezeste, il baga adang in gat dupa care suge ca pe o acadea. miscari lascive cu limba si joc de buze, uhhhhh ahhhhh ce scena magnifica

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai impresia ca e la fel pentru toti barbatii?

| mihai69 a răspuns:

Ideal este să nu te oprești când simte venind orgasmul, chiar dacă nu ești prea încântată de gustul pe care îl vei simți. E bine să ai alături o cană cu apă, să te clătești dacă senzația este prea neplăcută. Ah! și nu, nu e musai să înghiți, poți scuipa sămânța lui - doar să nu o faci cu o figură care să-l facă să se simtă vinovat că ți-a produs o neplăcere.

| Sofer a răspuns:

Oralul ideeal e atunci când ști sa faci magia cu limba.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Oralul ideal este primul care ti-l face, pentru ca ti-l face. La urmatoarele se regleaza.

| IamJoKeR a răspuns:

Sa fie reciproc, să-ți facă el primul apoi poți începe și tu.

| PuținConteazăNumele a răspuns:

Pai ideal ar fi sa existe prima data...

| MihaiV01 a răspuns:

Sa o ia pe toata in gură
Si sa stie sa isi miste limba big grin