| anonim_4396 a întrebat:

Esti o femeie periculoasa? P.S. Intrebare adresata barbatilor.

Răspuns Câştigător
| sebyse a răspuns:

Wtf?

39 răspunsuri:
| Frunziix3 a răspuns:

Intrebarea asta ar trebui sa fie adresata altei categorii...
Apropo, acum, nu sari la mine. Daca era pusa la caterinca, trebuia sa nu pui "Intrebare adresata barbatilor"winking.
Pa!

| anonim_4396 explică (pentru Frunziix3):

Nț! N-ai priceput intrebarea! Daca nu faceam precizarea nu se intelegea la fel! laughing Oricum nu ma astept la raspunsuri prea bune de la cei care frecventeaza categoria asta...dar daca o puneam la alte categorii mi se muta pana la urma aici sau mi se stergea/raporta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pff... Adica aia de la T/A e prosti?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu tu, scumpule! Tu nu esti de la T/A happy E adevarat ca ai barlog pe aici, dar nu esti din categoria aia, chiar daca esti cunoscut ca te superi usor si dai repede ignore! big grin

P.S. Nu fa si cu mine asa cum ai facut cu Apache.
P.P.S. Ptu, ce frumos esti, sa nu te deochi! Ah, vorbi femeia din mine! rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am numai 5 in lista cu utilizatori ignorati pe TPU.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ei bine, eu nu sunt dispus sa-ti maresc lista rolling on the floor

| Apache a răspuns (pentru anonim_4396):

El ca el....stai sa vezi la Emas

| єχcєєℓ a răspuns:

În adâncul meu este o bestie care moare de nerăbdare să cumpere ruj!

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

Nu la asta ma refeream, ca nu e o intrebare gay! laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| Ashadow a răspuns:

Nu,disec cu o deosebita gentilitate pieptul victimei cu unghiile, asta ca sa-i pot "fura inima"(la figurat bineinteles). Apoi imi scriu frumos numele cu un cutit pe inima acestuia, ca s-a ma poata "pastra in inima"(din nou, sensul figurat al expresiei).

| anonim_4396 explică (pentru Ashadow):

Atatea figuri de stil...da, esti o femeie!

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

...sa-mi trag una, trebuie sa-mi notez asta.

| NOname a răspuns (pentru Ashadow):

Eşti cam figurantă. : ))

| Ashadow a răspuns (pentru NOname):

Asa-i trendu' fata laughing cum sa nu fiu la moda fata adica ce fata eu sunt varza fata la cap fata?

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru anonim_4396):

Lost,inceteaza sa mai glumesti

| anonim_4396 explică (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

I can't help it! straight face We are all women at their worst in some proportion. Some admit it. Some don't big grin

| NOname a răspuns (pentru Ashadow):

Ce tu, adică eu îs proastă, mă faci grasă? :))
http://youtu.be/P1M28fAPHl4

Şi...dacă am fi femei, am avea drepturi?...da' ţâţe mari? :))

| Ashadow a răspuns (pentru NOname):

laughing Eu umblu stramb pe tocuri? Eu nu stiu parca?

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu, dragă, ar ieşi din tine o bărbată pe cinste. : ))

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru anonim_4396):

Inceteaza pentru ca nu mai pot de ras

| Fridăm a răspuns:

Nu vrei să vezi femeia din mine în acţiune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

În spatele fiecărui bărbat se află o femeie de succes, cred. Dar în el?

| Barabulafaradarsaupoate a răspuns:

Dar tu esti un barbat cuminte? P.S: Intrebare adresata tie.
Referitor la intrebarea ta...

.

| anonim_4396 explică (pentru Barabulafaradarsaupoate):

Nu. Sunt un mare ticalos nemernic cu creier de gaina si cu cap de cerneala. Iti dau funda daca iti amintesti din ce desen animat am furat replica.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru anonim_4396):

Amuzantule

| anonim_4396 explică (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Nu. Desenul nu se numeste "Amuzantule" laughing
N-ai ghicit. Desenul se numea «Mica sirena», in varianta Saban, difuzat pe fostul canal de desene Fox Kids...desigur ca vorbesc de versiunea dublata in romana.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru anonim_4396):

LostWorld,eu ma refeream ca tu esti amuzant

| anonim_4396 explică (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Stiu ca la aia te refereai si-ti multumesc! kiss Insa eu am abuzat de aprecierea ta si am transformat-o intr-o vanatoare de funde. devil Vezi ce face femeia din mine? rolling on the floor Ca tot despre asta era intrebarea.

| Barabulafaradarsaupoate a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu thinking laughing

| Barabulafaradarsaupoate a răspuns:

Mica sirena in varianta Saban,... versiunea dublata in romana? thinking

| anonim_4396 explică (pentru Barabulafaradarsaupoate):

Faci misto de exprimare sau chiar nu stii?
http://www.youtube.com/watch?v=AB0oCr5FFt0

| Barabulafaradarsaupoate a răspuns (pentru anonim_4396):

A doua varianta...

| Chronicles a răspuns:

Eşti un bărbat periculos?
P.S: Întrebare adresată femeilor. smug

| anonim_4396 explică (pentru Chronicles):

I'm afraid not...this fits with women only. They do make better dangerous beasts.

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru Chronicles):

Foarte! Am invatat kung-fu, karate, judo, box si alte cuvinte periculoase big grin

| sнᴀᴅσω a răspuns:

In fiecare barbat zace o femeie periculoasa laughing

| anonim_4396 explică (pentru sнᴀᴅσω):

Cum sa nu... devil

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru sнᴀᴅσω):

Buna asta, chiar m-a facut sa rad. laughing

Întrebări recente