| Sunzi a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Cum ar arata fata perfecta pentru voi? confused >:-

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Soferita pe autotren, viata din trecutul ei sa fi fost cu o educatie pe masura asa cum am primit-o eu si macar un gagic sa fi avut ori niciunul, nu as accepta daca a avut mai mult de o relatie sau daca fumeaza, bea, merge la distractii. Oricum zilele astea nu are omul de unde sa mai gaseasca pe cineva asa cuminte singuratatea e mai buna.

| Trynda a răspuns:

Inteligenta, par saten, ochi verzi ca iarba big grin