| qCristiana a întrebat:

Intrebare pentru baieti cum arata fata perfecta plzz repede funda plus vot.

Răspuns Câştigător
| Arh123 a răspuns:

Buna! Pai la o fata conteaza cel mai mult comportamentul ei de a fi trefue sa fie desteapta frumoasa la fata adica par lung NU SCURT ochii verzi sau albastri parul depinde daca are ochii caprui parul trebuie sa fie saten si daca are ochii verzi trebuie sa fie blonda sa nu fie slaba EXAGERAT nici Umflata Scuzati expresia si sa stie sa se imbrace cam asa:X:X:X as vrea sa fie o fata darr... NU GASESC!

5 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Cred ca pentru ei 90 60 90 laughing

| lplostonyou a răspuns:

Sa nu fie prea frumoasa dar sa fie desteapta si draguta happy

Răspuns utilizator avertizat
| Ruxuletz a răspuns:

Nu exista om perfect... nici macar in vis.

| ClaudiuMCA a răspuns:

Femeia perfecta, pentru mine, e cea care am face sa zambesc dimineata.Chiar daca afara ploua si e frig.Chiar daca am visat urat.O vad si zambesc...