| OrangeWind a întrebat:

Intrebare pentru cei care au fost pana acum la cinema si au vazut The Twilight Saga:Eclipse:pe un site am vazut ca e nerecomandat celor sub 15 ani si pe altul nerecomandat celor sub 12 ani. Vreau sa stiiu daca ati fost la cinema si de exemplu aveati 11 sau 14 ani v-au lasat sa-l vedeti cei de acolo? Eu am 14 si as vrea sa ma duc in alt oras sa il vad dar imi e sa nu ma duc degeaba ca nu o sa ma lase cei de la cinema pentru ca nu am peste 15 ani. Daca ar fi peste 12 ar fi bine.

Răspuns Câştigător
| Pepper9 a răspuns:

Buna. Eu am 12 ani si m-a lasat sa intru la eclipsa happy si pe celelalte colege ale mele.Sigur te vor lasa sa intri la film big grin.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti pretinde ca ai 15 ani. Un an diferenta.