| piscot a întrebat:

Buna la toata lumea! am o catelusa la bloc careia vreau sa-i gasesc o casa.Cine e din Bacau si ar vrea-o la curte? E vaccinata si deparazitata, are in jur de 4 luni, a fost lovita la pun picior, insa acum e in tratament. Cel care o va lua nu este nevoit sa suporte costul tratamentului pentru ca voi plati eu, si sunt dispusa sa suport si sterilizarea.Va rog ajutati o sa-si gaseasca o casa, eu nu am cum sa o tin pentru ca stau la apartament si mai am un catel.

1 răspuns:
| Danutza27 a răspuns:

Din cite stiu prin Bacau sunt si case, mergind pe linga ele vei vedea ca lipseste un cutu=nu au ciine, faci un semn pe poarta apoi seara ai luat catelul in sacosa si... exact ai ghicit il treci dincolo de gard.Eu asa faceam pe vremuri si 80% aveam reusita