| pysycutza20 a întrebat:

Buna la toata lumea!
am si eu o intrebare, la care am nevoie de rasp urgent, dar rasp corecte, fara bataie de joc:
am multe teme, si dupa cat stiti si voi, mai sunt 2 saptamana pana incepe scoala, mai am mult de citit si de scris, cum pot sa fac >fata

Fundita pentru cine ma ajuta

Răspuns Câştigător
| karinutzaloveya a răspuns:

Pai daca iti da test din tema de vacanta fara sa o verifice fa cate un exercitiu sau mai multe de fiecare fel ca sa iti amintesti. Daca iti verifica caietul cu tema fa-ti un program de teme in fiecare zi de care sa te tii. Dar sa inchizi televizor, calculator, telefon si tot ce te mai poate distrage. incearca sa faci cat mai mult posibil, chiar daca nu termini tot, si profesorii vor intelege ca macar ai incercat sa iti faci temele. Si eventual mai incearca sa faci teme si dupa ce incepe scoala pana va ia caietele la corectat. Sper ca te-am ajutat. Mult succes:*

1 răspuns:
| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Pai incepe de acum sa scrii si daca nu sti intreaba-ne pe noi happy
Apuca-te