| irynus a întrebat:

Buna la toata lumea. ce mai faceti? daca vreti sa fim prieteni lasati-va id ul si vom vorbi.happy

Răspuns Câştigător
| AdriiAnna a răspuns:

Buna...id-ul meu este : inger_mik_rebel kiss

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur ca toti vrem ( Nu ) sa fim prieteni, doar ca uneori baietii isi fac conturi de fete si asa mai fac rost de adresele unora de messenger ori cei acre-si fac baze de date in vederea vinderi lor catre spameri ori alte persoane care se ocupa cu scam-uri.
Prieteni virtuali e usor de facut dar e mai greu sa si fie prietenie!

| Thevampirediariesfan a răspuns:

Mihaistefania62@yahoo.com
big grin

| irynus explică:

Mutumeschappy

| rfgehsm a răspuns:

Alis_alis477