| bebyInocent a întrebat:

Buna la toti! stiu ca intrebarea esta e cam prosteasca dar am nevoie de ajutorul vostru
vreau niste metode sa mor repede fara sa ma chinui si sa nu mai existe sansa sa ma trezesc
eu m-am gandit la o planta sa o iau si cica dk o mananci peste 2 ore dai ortu popi ce ziceti dc o iau noapte si sa mor in somn sau nu stiu ziceti si voi niste ideei (va rog nu ziceti cas nebuna sau chiestii de genu dc nu macar facetima sa inteelg pentru ce sa mai traiesc cand tatal meu nu ma lasa sa imi fac un prieten si se tipa mereu la mine am un prieten care chiar tine la mine si eu la el si acum tata m-a vazut in bratele lui si de aia eu n mai supor amenintarile lui )ce ziceti las un bilet de adio prin care zic ca el e vinovat tine tot ce s-a intamplat dar ma gandesc la prietenul meu la bunika si la prietenii mei cand vor afla asta vor suferi enorm dar eu nu mi pot trai asa ajutati-ma din nou sunt disperata

4 răspunsuri:
| RainbowAndra a răspuns:

Doamneeeee, nu te sinucide, ai toata viata in fata. Eu zic ca tatal tau este doar protector, discuta cu el, fa-l sa inteleaga ca iti place cu adevarat de baiatul acela.
Apropo cati ani ai?

| bebyInocent explică:

Pai implinesc 13 ani pe 12 august si as vrea sa ii fac o surpriza tatalui meu si nu pot sa ma mut la bunica ca sta langa mine si la prietenul meu masi muta ca mi-a zis si el da nu pot ca ma cauta si na:-ss si andra crede-ma ca eu nikodata nu am vb cu tatal meu decat dc ma intreaa ceva eu i rasp si atat

| bebyInocent explică:

Scz am vrut sa zic 21 august

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e bine sa faci asa ceva gandeste-te in primul rand daca nu-ti mai pasa de tine gandeste-te le persoanele care te iubesc no fa pentru ele si apoi dc ai o relatie asa buna cu prietenul tau mutate la el sau mai bine mutate la bunica ta dc ai peste 14 ani poti